Xugong cestnej valec hydraulický ventil zlyhanie ako opravy

Keď zlyhá hydraulický ventil jednotky, by mali požiadať profesionálne k oprave, ak je potrebné nahradiť poškodené časti, aby zabezpečili normálnu prevádzku zariadenia; ako hydraulické olejové filtre filtrácia presnosť nižšia, alebo filtre pre poškodenie, čistiť hydraulického systému, prečerpanie čistej hydraulický olej a olejové filtre s vysokou presnosťou.

(1) spojovací a výstredné zariadenia vibrácie motora spojka prvý vibrácií motora s spline hriadeľ spojky pripojenia sú rozbité. Takéto prípady sú zriedkavé, zvyčajne sa objaví na nový stroj, hlavne kvôli vibrácií medzi kolesom a časti koaxiálny, zvislosť, vážnu chybu, alebo je vzhľadom k nulovej časti vibračné koleso skrutka zlomeniny alebo uvoľnenie spôsobené. Nasleduje ťažké nosiť z nylonu. Nylon materiál, spojovacie silu problémy alebo výstredné zariadenia coaxiality závažné odchýlky, môže viesť k skoré poškodenie nylonové puzdro, vibrácie systému bez vibrácií, vibrácie spôsobené slabým alebo vibrácie sporadické zlyhania.

(2) oscilácie ložiská mazanie, chladenie, atest, priamo ovplyvnia životnosť ložísk, majúc mazanie vo veľmi krátkom čase, ťažké nosiť spolu s hlukom.