Tesniaci prvok hydraulického ventilu je faktorom telesa ventilu dobrý alebo zlý

Tesniaci prvok hydraulického ventilu je faktorom telesa ventilu dobrý alebo zlý

Hydraulický ventil je v skutočnosti hydraulický prevod, hydraulický ventil používaný na reguláciu tlaku a prietoku kvapaliny ﹑ toku komponentov. a hydraulický ventil utesňuje poškodenie je bežný jav, hlavným faktorom je nečistota v pracovnej tekutine. Nečistoty sa frézujú medzi tesniacimi prvkami, čo spôsobuje netesnosť ventilu. Preto zodpovedajúci stupeň hydraulických komponentov v cudzích krajinách by mal prijať zodpovedajúcu presnosť filtra. Myslia si, že 5um olejové čerpadlo utesňuje, ak presnosť filtra pre 3 / um filter, môže byť životnosť hydraulického ventilu zvýšená o 10um viac ako 10 krát.

= Výkon použitia hydraulických ventilov a životnosť ventilu predstavujú vyššie požiadavky. V súčasnosti sa hydraulický ventil meria životnosťou ventilu celkovým prietokom emulzie a počtom otváracích a uzavieracích časov ventilu v stave filtra a magnetickým filtrom nainštalovaným do 120 ok. Skúška interiérového typu sa v skutočnosti značne líši od skutočného výsledku pracovnej činnosti. Teraz v mnohých krajinách, hydraulický ventil vo forme experimentov, zvýšil požiadavky proti znečisteniu a niektoré v emulzii zmiešané s vhodným práškovým uhlím, niektoré mechanické nečistoty.

Na tento účel potreba používať nový silný protiprachový hydraulický ventil vhodný pre pracovné podmienky tesniacich prvkov, životnosť telesa ventilu má veľký význam nielen na úspory nákladov na údržbu a zlepšenie výroby efektívnosti zákazníkov.