Súčasný vývoj hydraulického ventilu má nasledujúce aspekty

Súčasný vývoj hydraulického ventilu má nasledujúce aspekty:

1. Úspora energie

Vyvinúť účinné hydraulické ventily, ako sú elektromagnetické smerové ventily s nízkym výkonom,

2. Ovládanie

Všeobecné používanie počítačov a vývoj rôznych senzorov a vývoj teórie riadenia poskytli podmienky na zlepšenie výkonnosti hydraulických ventilov a zlepšenie ovládania. Zlepšiť výkon elektrohydraulického servopohonu, ako je riadenie dopravy, frekvencia) na rozšírenie aplikačného rozsahu, vývoj vysoko výkonného elektrohydraulického proporcionálneho ventilu s cieľom prekonať mŕtve pásmo a zlepšiť schopnosť reagovať, statické vlastnosti a opakovateľnosť) a digitálny regulačný ventil atď., aby vyhovoval potrebám mikropočítačového riadiaceho systému a digitálneho riadiaceho systému.

3. Spoľahlivosť

Výsledok hydraulického ventilu na vysoký tlak a vysokú rýchlosť vývoja, je potrebné zlepšiť spoľahlivosť a život. Vyvinul sa základný výskum charakteristík hydraulického ventilu. Pevný a premenlivý otvor, napríklad skúmanie charakteristík ústia, úloha v prechodných tekutých dynamických experimentálnych štúdiách posuvného ventilu, vysokorýchlostný elektrohydraulický servoventil pri výpočte prechodnej tekutiny, funkcia, ventil prietoku na výskum kvapalných dynamických experimentov, vzduchové vrecko hydraulického ventilu atď.

4. Inteligencia

V záujme realizácie diaľkového ovládania alebo diaľkového ovládania je hydraulický ventil čoraz viac elektrického ovládania, ktorým je automatické ovládanie hydraulického ventilu elektrickým signálom. V súčasnej dobe existuje nejaký inteligentný kombinovaný ventil, tiež známy ako programovateľné elektrické hydraulické regulačné ventily, elektronické technológie, počítačové riadiace technológie a všeobecné, aby tvorili programovateľný hydraulický ventil elektrohydraulický riadiaci ventil, je to niekoľko všeobecných elektrohydraulických ventilov ovládanie pomocou riadiacej logiky a koordinácie medzi rôznymi logikami ventilov, na realizáciu funkcie normálneho elektrohydraulického regulačného ventilu.

5. Zelená

S neustálym zlepšovaním povedomia o ochrane životného prostredia ľudí a navrhuje koncept trvalo udržateľného rozvoja, média, hydraulickej tlakovej technológie, materiálov, technológií, výrobkov, ktoré spĺňajú požiadavky ekologickej a environmentálnej ochrany, môžu uspokojiť požiadavky obnoviteľných a trvalo udržateľný rozvoj a hydraulický ventil je povinný spĺňať koncepciu "zeleného dizajnu, ekologických technológií, ekologických výrobkov" zo štruktúry výrobkov, výrobkových materiálov, výrobných technológií a prevádzkových procesov, musia spĺňať požiadavky ochrany životného prostredia a životného prostredia.

Vďaka pokroku a vývoju ďalších disciplín bude technológia prenosu a riadenia tekutín zavedená do nových oblastí. Budúce technológie prenosu a riadenia tekutín dosiahnu prielom v nasledujúcich oblastiach:

Vďaka novému prelomu vedy o živote a biotechnológii, ako aj pokroku nanotechnológie, nanotechnológie, dizajnovej koncepcie technológie prenosu a riadenia tekutín a spôsobu hlbokého vplyvu a prinesie revolučnú zmenu pravdepodobne prinesie prenos a prenos tekutín. kontrola komponentov spracovanie presnosť a kvalita povrchu dosiahnuť úroveň nanometra, takže účinnosť komponentov, kontrola presnosť a môže výrazne zlepšiť život. Súčasne je vyvinutý mikrohydraulický ventil, ktorý robí mikročip hydraulickej konštrukcie kľúčovou úlohou v oblasti bionických strojov, umelých nástrojov a iných technológií a stáva sa novou technologickou predslovkou.