PetroChina nariadil Rotork elektrické hydraulické ventily s cieľom zlepšiť bezpečnosť potrubí

Čína ropný N.p. ubezpečila, že Spojené kráľovstvo Roto spoločnosti podľa jediného nákupu Skilmatic elektrohydraulický ventil pohon pre ropovody zvýšiť bezpečnosť a zodpovednosť ESD (núdzové vypnutie). Čína ropný zemného plynu skupiny spoločnosti so sídlom v Yunnan je potrubie je pripojený k z zálive Bengal pobrežných oblastiach Číny ropy a zemného plynu plynovodnej siete.

Rotork Skilmatic ovládače sú nainštalované čerpadlo stanice automatizovaný telefónny systém-Voľný ventil vnútri hrať ich izolácie a účinná ochrana ESD funkcie. Tieto ventily univerzálne diaľkové zatvárací ventil (ROSOV) špeciálne pre núdzové odrezať potrubia rozhrania. Jednosmerný ventil pre rýchle a presné pohybu a v smere na účinnú ochranu poskytnúť veľmi spoľahlivé mechanické jar návrat pohyby nezávislé rotork elektrické Hydraulické brzdy dizajn uspieť v kritických aplikácií v mnohých krajinách.

Regulátory Skilmatic bude k dispozícii účinné ochranné vlastnosti v kombinácii s IQ technológia inteligentné elektrické zariadenia výhody rotork, vrátane presnú kontrolu, monitorovanie a poplachové signály, prevádzkové údaje zaznamenávajú vysoké hladiny asset management pre vzdialený monitoring a diagnostika. Funkcia ESD môže byť nakonfigurovaný na totálnu stratu napájania alebo kontrolné signály.