Hydraulické ručné čerpadlá oprava zubové čerpadlo

Rýchla oprava zubové čerpadlo ručné hydraulické čerpadlo SY Prevodové čerpadlo sa často používa v poľnohospodárske stroje ručné hydraulické čerpadlo. Zubové čerpadlo sa používa pre časové obdobie, jeho výkonnosť sa zníži, vyšetrovanie ukazuje, že hlavné forma škody ručné hydraulické čerpadlo je rukáv, pumpa shell a Prevodové rovnomerne nosiť a škrabance, rovnomerné opotrebovanie je všeobecne v 0. Medzi 02-0,50 mm, scratch hĺbka je všeobecne medzi 0,05-0,50 mm. Z dôvodu obmedzenia chovu je naliehavé opravy v krátkom čase po poškodení, a musí zvážiť dve životnosť zubové čerpadlo po údržbu a prevádzkyschopnosť stránky náklady na údržbu a údržbárske práce. Táto kniha zavádza technika oblúkové striekanie a lepenie v metóde rýchla oprava.

Vrstva technológie za posledných 20 rokov v materiály, zariadenia a vývoj aplikácií je veľmi rýchly, jeho pracovný princíp je dva sa strieka drôt sa taviacou elektródou, od elektromotora pohonom s premenlivými otáčkami, v spurts papule priesečník produkuje skrat spôsobiť oblúkové tavenia, ktoré atomizácia stlačeného vzduchu do častice a vysoká rýchlosť postrek do ošetreným pracovnej plochy, formuláre je to striekanie metóda s vysokou účinnosťou, lepenie vysokej pevnosti a dobrej vrstva kvality, ktorý má výhody vysoko energetické využitie, nízkonákladové investícií do zariadení a použitie, jednoduché vybavenie, pohodlné a flexibilné prevádzky, pohodlné stavebný a bezpečnosť.

Jednotné oderu a škrabancom otvoru, rukáv Vonkajší kruh, Prevodové hriadele a čerpadla shell rukáv sú v 0,02-0,20 mm, je vhodné prijať Vysoká tvrdosť, silnou priľnavosťou časti, a dobrá odolnosť proti oteru arc postrek procesu opráv. Oblúkové striekanie proces: pracovné povrchovú predúpravu → predhrievanie → postrek lepenie spodnej → postrek pracovná vrstva → chladenie → vrstva spracovania.