Hydraulické ručné čerpadlá Jednoduché zabezpečenie bezpečnosti

Ako jednoduchý a pohodlný zdroj hydraulického napájania sa ručné hydraulické čerpadlo široko používa v mnohých oblastiach, ako je lodiarstvo, uhoľné stroje, petrochémia, metalurgia, elektrická energia a ťažké stroje. a jeho malá veľkosť, nízka hmotnosť, ľahko sa prenáša, silná bezpečnosť a ďalšie výhody sú akceptované veľkým počtom užívateľov.

Manuálne hydraulické čerpadlo, pracovný tlak je 100 ~ 300mpa; zabudovaný dekompresný ventil, aby sa zabránilo pret'aženiu, čerpadlo má aj poistný ventil; konštrukcia prúdenia druhého rádu, prvotriedny nízkotlakový posun 33CC, dvojstupňový vysoký tlak, keď je posun 1,6CC; pri konštantnom napájaní, nízkotlakovom a veľkom prietokovom oleji, vysokotlakovom malom prietoku, šetrí čas a zvyšuje účinnosť. Celková veľkosť je 585 * 120 * 170 mm, celková hmotnosť oleja je okolo 11 kg. Použitie tohto čerpadla je pohodlné, flexibilné, nízka pracovná intenzita, odolná, je ideálnym hydraulickým zdrojom vysokého tlaku.

Manuálna hydraulická olejová pumpa je ručná mechanická energia, ktorú možno premeniť na kvapalnú tlakovú energiu malého čerpadla, konkrétne kvôli absencii zdrojov energie, zdrojov plynu a iných príčin zdroja energie, potrebe vysokotlakového tlaku oleja práce v bani, tunely, mosty a iná predpätá konštrukcia. Ručné čerpadlo má vysokotlakovú a nízkotlakovú dvojstupňovú funkciu napájania oleja s dvojitým reverzným mechanizmom. Nízky tlak, keď je posun veľký, prevádzka je veľmi pracovná.

Manuálna strana čerpadla s manometrom je možné otáčať vo veľkom uhle, ľahko sledovať ľubovoľný uhol, krabica na plech môže pracovať v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, s dlhou životnosťou, jednoduchou obsluhou, jednoduchou údržbou atď. Môže byť použitý s predpätým napínacím zdvihákom, ťažným zdvihom, kotvovým dynamometrom, oceľovým rezačom a hydraulickým strihacím krúžkom, ktorý je voliteľným vybavením predpätej konštrukcie v uhoľnej bani.

Rozsah aplikácií

Výkonové, železničné, záchranné, stavebné a ostatné odvetvia v teréne na rezanie nožov, hydraulické kliešte, dierovacie stroje a iné stavebné zariadenia na výrobu elektrickej energie, potrubných armatúr, hadíc, ventilov, tlakových nádob, valcov a iné statické a demolačné skúšky, letecké príslušenstvo po údržbe statickej dynamickej skúšky kalibrácie poistného ventilu, inštalácie ventilovej a skúšobnej sondy vodnej bubliny, testovanie regulátora tlaku vzduchu, testovanie brzdového systému pre automobilový priemysel, nafukovacie zariadenia komunikačného kábla.