Hydraulické ručné čerpadlá Jednoduchý a pohodlný hydraulický zdroj energie

Hydraulické ručné čerpadlo ako jednoduchý a pohodlný zdroj elektrickej energie je široko používaný v lodiarskom priemysle, strojoch na ťažbu uhlia, petrochémii, metalurgii, energetike a ťažkej technike av iných oblastiach. A jeho malá veľkosť, nízka hmotnosť, ľahko sa prenáša, bezpečnosť a ďalšie výhody väčšiny užívateľov akceptovať.

Pracovný tlak hydraulického ručného čerpadla 100 ~ 300MPa; zabudovaný tlakový odľahčovací ventil, aby sa zabránilo preťaženiu tlaku, čerpadlo má aj bezpečnostný poistný ventil; dve konštrukcie prietoku, nízkotlakové posunutie 33CC, dva vysokotlakové posuny pre 1.6CC; dosiahnuť konštantné výkonové podmienky, nízkotlakové veľké prúdenie oleja, vysoký tlak a malý tok oleja, šetriť čas a zvýšiť účinnosť. Rozmery 585 * 120 * 170 mm, s celkovou hmotnosťou približne 11 kg. Použitie tohto čerpadla je flexibilné a flexibilné, pracovná sila je nízka, odolná, je ideálnym hydraulickým zdrojom vysokého tlaku.

Rozsah aplikácie

1. Výkon, železnica, záchranné, stavebné a iné priemyselné odvetvia v prevádzke v teréne, pre rezačky, hydraulické svorky, dierovacie stroje a iné stavebné stroje na poskytovanie energie,

2. Potrubné armatúry, hadice, ventily, tlakové nádoby, valce atď. Poskytujú statické a trhacie skúšky,

3. Letecké kozmetické príslušenstvo po údržbe statickej, dynamickej skúšky kalibrácie bezpečnostného ventilu,

4. Zariadenie s ventilom a tryskovým čerpadlom Testovanie s vodou,

5. Detekcia regulátora tlaku vzduchu,

6. Testovanie brzdového systému automobilov,

7. Komunikačné káble nafukovacie zariadenia.