Hydraulické ovládanie ventilov výber

Špecifikácia hydraulické ovládanie ventilov, maximálny tlak v systéme a na základe skutočného prietoku cez ventil a zvažuje ventil kontrolu výkonu, stability a port veľkosť, rozmery, inštalácie, pripojenia, operácie, atď, výber vzorky produktov alebo katalóg. Podporuje všetky typy hydraulické ventily v úvahách hydraulického systému sú nasledovné:

1, skutočný prietok hydraulického ventilu

Skutočný prietok hydraulického ventilu, spojená s obvodom série a paralelne: prúdenie okolo obvodu v sérii a paralelnom toku rovnakého prietoku oleja a oleja. Okrem toho na jednej tyče hydraulický valec systém by mali venovať pozornosť piest von a zatiahnutej kedy návrat oleja toku: sýtič Rod Bezplatne späť do oleja a predĺženej Rod návrat oleja tok Pomer, rovná pomeru dve oblasti.

2 tlakové hodnotenie a menovitý prietok hydraulického ventilu

Hydraulické ovládanie ventilov menovitého tlaku a menovitý prúd zavrite namiesto použitia tlaku a prietoku. Systémy s vysokou spoľahlivosťou požiadavky, by mali byť vyšší ako tlak viac menovitého tlaku ventilu. Ak menovitý tlak a prietok je menší ako tlak a prietok, spôsobené hydraulické upínanie ventily a hydraulické power a nepriaznivo ovplyvniť kvalitu práce; načasovanie ventilov a tlak Redukčný ventil v systéme, ktorý využíva tok by nemali oveľa menšie, ako menovitý prietok, inak vibrácie alebo iné nestability. Prietok ventilom, by mali venovať pozornosť najmenší prietok.