Ručná hydraulická pumpa sa môže použiť aj s rôznymi nástrojmi alebo experimentálnymi zariadeniami

Manuálne hydraulické čerpadlo je druh hydraulického čerpadla, jeho funkciou je pohon (ako motory a spaľovacie motory atď.) Do mechanickej energie kvapalnej energie. Manuálne čerpadlo pre dvojstupňové hydraulické čerpadlo, ktoré je ako hydraulický zdroj energie okrem podporných nástrojov s rozbitým, ale aj s radom ďalších nástrojov alebo experimentálnych zariadení podporujúcich použitie.

Vačka je poháňaná motorom. Keď vačka vytiahne piest smerom hore, piest a valec vytvárajú znížený objem uzáveru a olej sa vytláča z utesneného objemu a vypúšťa spätným ventilom na požadované miesto. Keď sa vačka otáča k zostupnej časti krivky, pružina tlačí piest dole, aby vytvorila určitý stupeň vákua a olej v nádrži vstupuje do utesneného objemu pri atmosférickom tlaku. Hriadeľ tak, že plunžer sa neustále zdvíha, zapečatený objem sa pravidelne znižuje a zvyšuje, čerpadlo bude pokračovať k olejovaniu a olejovaniu.

Vlastnosti

1. vysoko a nízky tlak v dvoch častiach rýchlosti oleja; tlak môže byť udržiavaný v strede na zastavenie, vnútorná konštrukcia vysokotlakového bezpečnostného ochranného ventilu.

2. Ručné ovládanie, vhodné na použitie. Zároveň sa môže inštalovať tlaková tabuľka.

Rozsah použitia ručného hydraulického čerpadla

Použiteľné pre elektrickú energiu, stavebné a iné priemyselné odvetvia v prevádzke v teréne.

Manuálna cena hydraulického čerpadla

Existujú dva druhy domácich i zahraničných. Domáca cena stoviek lacných, tisíce. Najlacnejšie zahraničné sú tisíce dolárov.