Ako si vybrať správny šesťvalcové modely!

Valec model výberu, hlavné hydraulický valec vnútri a tlaku.
Napríklad:
1) zdvih 300 MM, ťah 4000 KG, výber typu tlakovej fľaše?

Stlačte 4 tony ťah, možno vypočítať, ak je valec tlaku 8MPA, vnútorný priemer valca 80, valec model 80 * 40 * 300-8MPA, si kravatu tyč valce, nízka cena, jednoduchá údržba.
Ak valci tlak výber 16MPA, môže byť vnútorný priemer valca 60, valec model 60 * 35 * 300-16MPA, možno zvárať alebo spojovacie tyče.

Navrhované kombináciou systém tlaku mechanické zariadenia, uistite sa, že tlakové fľaše. Stroje a zariadenia pre dokončovacie práce, vyberte tlak v systéme je nižší, zvyčajne v 5MPA menej, ak je to drsné, potom tlak v systéme je vybratá väčšie.

Určenie systému tlakových zariadení, plánuje ísť vnútorný priemer valca a potom sa rozhodnúť valec pripojenie, inštalácia, tyč koniec vlákna, inštalovať špecifické rozmery a podobne. Samozrejme, inštalácia fľaše a tiež proces odhadovania vzťah, ako fľaše sa montovať vertikálne, horizontálne namontované, alebo šikmé.

2) s dva hydraulické valce pre top 4t, zdvíhanie závažia pohybu vo zvislom smere, 2000 mm, zdvih opýtať, ako si vybrať fľaše?
Dôležité parametre hydraulického valca: vŕtanie, zdvih, tlak (alebo sila).
Vŕtanie a tlak sú dve veličiny, ako je vŕtanie 50, použitie 12MPA tlaku, môže dosiahnuť sily na dve tony; napríklad porodila 63, pou ívanie tlaku 7MPA, môže dosiahnuť sily na dve tony.

Tlak zasa závisí od vášho hardvéru systém tlaku, tlak v systéme Zobraziť Vaša presnosť obrábacích zariadení, presné obrábacie zariadenia nízkeho tlaku systému je možné nastaviť väčší.
Takže vybrať hydraulický valec, prvý prístroj na určenie tlaku systému.

Požiadavky vo výnimočných prípadoch hmotnosti nepatrí do úniku palivovej nádrže---vyššie požiadavky, a Hydraulický systém, ale aj zabezpečiť tento konfigurácie.