Ladiace vyžaduje mechanický Hydraulický systém

Najprv pred plnením systém, súlad s ustanoveniami jej čistotu.

Druhé, naplnené hydraulického oleja (hydraulické) špecifikácie, vlastnosti odrody a musia spĺňať pokynov; by mala otvoriť odsávania, viac ako raz, keď je plná kvapaliny, úplne odstránil vzduch.

Po tretie, byť vykonané tlaková skúška systému. Olej systému (hydraulické) motory, Servo ventily, proporcionálne ventily, snímače tlaku, akumulátor tlaku a relé, nie je dovolené zúčastniť sa testu. Pri tlakovej skúšky si pomaly zintenzívnili požiadaviek v nasledujúcej tabuľke, Udržujte tlak 10 min., potom dole na menovitý tlak, kontrola zvarov, rozhrania a tesnenia, možno úniku.

Štyri, štart hydraulických čerpadiel, tlak oleja (hydraulické) by mal byť podľa pokynov; olejové čerpadlo vstupnej teploty nie viac ako 60 ° c a nesmie byť menšia ako 15 stupňov; filtre nemôže dýchať vzduch, upravte poistný ventil (alebo tlak reguláciu ventil) tlak by mal postupne zvýši až na prevádzkový tlak. Boost otvárali otvoru Majte vzduchu zo systému viac ako raz.

Päť by sa mali upraviť podľa špecifikácie a bezpečnostné ventily, ventily tlak a relé, ventily, akumulátory a tlakové ventily a iné prvky, jeho výkon musí spĺňať ustanovenia a presné, citlivé a spoľahlivé.

Šesť-piestové, Hydraulický systém (piest), jazdec, Mobilná pracovná stanica a ostatné vodiča (zariadenie), mŕtvice a rýchlosť v set, by mali existovať žiadne vibrácie, plazenie a stagnácia;

Smerové a tlak úľavu nie je normálne šok.

Sedem systémy olej (kvapalina) cesty by mali byť otvorené. Prevádzky pred č zaťaženie test spustiť.