Všetky hydraulické stanicu pre služby v Ázii

Peking všetky-filtrácia rozvoja spoločnosť, založená v roku 1994, sa nachádza v Pekingu Zhongguancun vedy a techniky Park parku Golden Bridge technológie priemyslu základne, má čistý priestor triedy 100.000 3000 metrov štvorcových a laboratórium. A v roku 1999 Spojené kráľovstvo NQA ISO 9001 certifikácia kvality systému. Peking všetky-dynamika tekutín laboratória po rokoch spolupráce s China University ťažby, polypropylénové vlákno dlhé filtračné materiály boli vyvinuté s cieľom vyplniť medzery v domácom vysokou presnosťou filtračných materiálov.

Viac ako 10 rokov dovážaných značiek, filtre, filter, filter, filter nádrže, olej a iné produkty systému bol nahradený s životom, použitie efektov dosiahol na čele podobných výrobkov vo svete. Vypláchnite filter a splachovacie zariadenie, vyvinutý olej kontaminácie úroveň detekcie prístrojov, aerodynamický reverzné Klimatizácia filtre, nové filtre majú prístup k národným patentom.

Peking Celočínska združenie vybavenia riadenia tekutín znečistenia technológie Center (FPCCH) podpora ovládanie, centrum rozvíjať a podporovať rozšírené znečistenia kontrolné technológie a koncepcie tekutín, sledovanie späť do presný proces kontroly, riadenia, priemyselné technológie nepredvídateľné štátnej služby ako cieľ, naďalej zvyšovať úroveň údržby zariadení, ktoré sa aj naďalej presadzovať modernizáciu vybavenia riadenia a špecializovanej procesov. Baosteel priemysel kontroly spoločnosti sa stal stredom základné laboratórne. A konala v Šanghaji v júni 2010 výročnej schôdze národnej znečistenia technológie regulácie tekutiny, bola krajina je hlavnou oceliarní a jednomyseľne schválil akademický vodcov a technických odborníkov v odbore, centrum oblasti stratégie kontroly tekutín kontaminácie a komplexné riešenia privítal účastníkov a December 2010, prvý v Ázii najväčší hydraulické stanice NHI 360 systémov riadenia implementácie.