Hydraulické Elektromagnetický ventil

Hydraulické Elektromagnetický ventil
Podrobnosti o produkte

Zhenhai Ningbo Finotek Machinery Co, Ltd je jedným z popredných Čína Hydraulické Elektromagnetický ventil výrobcov a dodávateľov v Číne, Vitajte na buy alebo veľkoobchodný hromadnej prispôsobený hydraulického Elektromagnetický ventil z našej továrne.

Hydraulické Elektromagnetický ventil slúži pre priemyselné zariadenia, ktoré zodpovedá asociácie národných hydraulických stručne názov NFPA D03, D05 sériu Normalizovaný ventil montáž vzor, zodpovedajúce štandardné NFPA D03, D05 ventil subplate alebo montáž na potrubie. Hydraulické Elektromagnetický ventil je tiež nazývaný 4WE, 4way 3 polohy ventilu bežne rozšíriť alebo zatlačiť hydraulické valce s dvojité akcie a používa pre ovládanie otáčania hydromotor.

Cievke hydraulickým Elektromagnetický ventil je jar stred, ktorý zostane v pôvodnej polohe do všetkých prístavov blokovaný polohu pri cievke ventilu prešiel tlačí elektrické elektromagnetický do jednej z dvoch polôh s cieľom dosiahnuť činnosť rozšíriť alebo výpis hydraulický valec, cievky ventilu sa vráti do svojej centrálnej polohe, ako je vypnuté napájanie.

Finotek hydraulické Elektromagnetický ventil je rýchla reakcia na jednej z solenoidy a spoľahlivé pri prechode frontu pod hydraulickým tlakom, najmä s tichý šum činnosti. Pomocou vysoko kvalitných surovín, naše hydraulické Elektromagnetický ventil je dlhšia životnosť ako iné značky a všetky cievky sú zameniteľné.

Špecifikácie hydraulické elektromagnetického ventilu:

Sila: od hydraulický olej

Značky: Finotek, alebo OEM

Max. Operácia Pressure(T): 21Mpa

Max. Prevádzková Pressure(P,A,B): 31.5Mpa

Max. Prietok: 60L/min.

Media teplota: -30 až + 80 (° C) pre krúžky NBR O

K dispozícii napätia: C:12V, 24V; AC:110V, 220V

Napätie tolerancia: + 10% -15%

Spínacie frekvencie: DC:15000Times / h; AC:7200Times / h

Stredný olej: minerálny olej podľa DIN51 524, VDMA 24 568 alebo repkový olej, viskozita 10 – 400 CST

Odporúčaná strednou filtráciou: ISO 4406 štandard, čistotu triedy: 20/18/15


Vyšetrovanie