Prenosné hydraulické jednotky DSC

Prenosné hydraulické jednotky DSC
Podrobnosti o produkte

Prenosné hydraulické jednotky DSC série je zdvojené čerpadlo double circuit, elektrické čerpacej stanice sa skladá z piestové čerpadlo, zubové čerpadlo, systém kontroly, elektromagnetické spätný ventil, hydraulický ventil, nástroj, motor a oleje nádrž na hydraulický agregát. Dvojité obvod, dvojité čerpadlo, automatické a ďalšie funkcie, môžu byť vybavené prepínačom Skočiť príručky alebo nohy.

Hydraulické čerpadlo oleja a pracovných podmienok prenosné hydraulické jednotky DSC sa odporúča používať 32 do 46 opotrebeniu hydraulického oleja. Najvhodnejšia teplota 30 do 55 titul, keď teplota oleja pod 15 alebo je vyššia ako 60 ℃ beží na reguláciu teploty oleja pred vykurovanie alebo chladenie.

Hydraulický olej sa pou íva 6 1 mesiacov by mali byť nahradené raz, a čistenie nádrže, odstránenie nečistôt a prachu. Hydraulickým prevodom sa spomalí a spôsobiť problémy, ak olej, špinavé alebo prachu vložiť na olejový filter, výsledkom zvýšeného hluku, tak, že sa znižuje životnosť čerpadla oleja, tak vždy čistý olej.

Použitie prenosné hydraulické jednotky DSC série by sa mali otvoriť dať plyn matice, nastaví olej blok spínač zapnutý, konektor napájania a rýchly konektor v vybavené hydraulické zariadenia rýchlo hlavu. Stlačte vypínač, byť motorické otáčanie 1-2 minúty, vypne umiestnené v stave pod tlakom. Hydraulický olej výstup bude vykonávať prácu, hydraulický olej výstupu zvyšuje zaťaženie až do 700 bar. Operácia super vysokotlakové elektrickým čerpadlom, otvorený prechod na vykládku, hydraulický olej vrátiť do konca tohto oleja, odstrániť rýchle konektor sety, spin off matice, vyberte elektrina, blízko prepínač.

Prenosné hydraulické jednotky DSC technických údajov:
Prevádzkový tlak prevádzky: 0 MPa-30MPa
Toku sadzby na vysoký tlak: 0,8 L/min
Prietok pri nízkom tlaku::4L/min
Motor Power:1.5kW
Objem nádrže hydraulického oleja: 16L - 36L

Prenosné hydraulické jednotky DSC operácie Symbol:


Vyšetrovanie