Hydraulické Power Pack jednotka DSS

Hydraulické Power Pack jednotka DSS
Podrobnosti o produkte

Hydraulické power pack jednotka DSS, Dvojlôžková čerpadlo s dvojitým okruhom a hydraulické manuálne ovládaný ventil, funkciu smerových manuálny ventil je k dispozícii typ "O", "M" typ, typ "U". Nízke tlak, vysoké a nízke tlakové čerpadlo na rovnaký čas dodávky, môžete získať veľké výstupný prúd, vysoký tlak, nízke tlakové čerpadlo ovládací ventil automaticky vyložené olej, môžete znížiť príkon motora, zníženie horúčky olej.

Výkon hydraulických power pack jednotka DSS je k dispozícii pre operáciu vysokého tlaku a tlaku mení. Na základe ropy, môže zvýšiť Elektromagnetický ventil, relé tlaku, hydraulického zámku a ostatné hydraulické komponenty na ovládanie systému.

Hydraulické power pack jednotky je DSS budú môcť zvýšiť tlak na tlakovú skúšku, vybavené olej vojne a zariadenia môže vykonávať hmotnosti, zdvíhanie a ohýbanie a rovnanie, strečing, dierovanie, strhujúce, montáž a demontáž prevádzka atď. Elektrické olejové čerpadlo je široko používaný v budove, ropné pole, veľké oceliarne, mechanické a elektrické, chemické, letectva, metalurgia, stroje, železničné, papier, port, moc a iných oblastiach.

Symbol operácie hydraulických Power Pack jednotka DSS:Hydraulické Power Pack jednotka DSS:

Max. Vysoký tlak: Max. Z 0 na 80mpa

Max. Nízky tlak: od 0 do 12mpa

Prietok:
Pre vysoký tlak prietok: 0,8 L-15 L/Min
Pre nízky tlak prietok: 6L/Min-46L/Min

Výkon motora: 1.5kW-15kw

Objem palivovej nádrže: 35L - 170L

Celková veľkosť (L * W * H): technické graf nižšie Zobraziť viac

Vyšetrovanie