Elektromagnetický ventil potrubia

Elektromagnetický ventil potrubia
Podrobnosti o produkte

Zhenhai Ningbo Finotek Machinery Co, Ltd je jedným z popredných Čína Elektromagnetický ventil rôzny výrobcovia a dodávatelia v Číne, Vitajte na buy alebo veľkoobchodný hromadnej prispôsobené Elektromagnetický ventil potrubia z našej továrne.

Elektromagnetický ventil rozmanité funkcie vysoký tlak príkon, nízke alebo vysoké prietoky, ktoré budú osadené hydraulické ventily modulárne alebo kazety podľa špecifikácie dopytu. Finotek Elektromagnetický ventil potrubie je vyrábané ako štandardný rozsah vo veľkosti od NG6, NFPAD03, CETOP3 NG32, NFPAD08, CETOP8, v surovinách z hliníka, ocele a liatinovým.

Elektromagnetický ventil potrubia je určený pre hydraulické elektromagnetický ovládané ventilom, alebo elektromagnetický ovládané ventily kazety, konštrukcia potrubia je flexibilný, kompaktná veľkosť, odolné proti vibráciám a spoľahlivejšie, práca pod tlakom, vysoko alebo stredne. Existujú 3 druhy surovín: odlievanie železa, hliníka a ocele, ktoré sú k dispozícii ako každý iný hydraulický tlak.

Elektromagnetický ventil potrubia špecifikácie:

Max. prevádzkový tlak: hydraulické potrubie hliníkové materiály pre hydraulický tlak 21Mpa(210bar), hydraulické potrubia z ocele alebo liatiny materiály pre hydraulický tlak 350Mpa(350bar) alebo viac

Portovaný pozície: bočné alebo spodnej

Závitom k dispozícii: SAE, BSPP, MPT alebo METRIKA

Max. prietok: od 0 do 1000ml/min.

Hydraulický ventil k dispozícii: My, ZP, CETOP Hydraulické modulové ventily a hydraulické cartridge ventilov

Ventil pracovná teplota:-22 ° C do 250 ° C (-30 ° C do + 120 ° C)

Elektromagnetický rozsah napätia: tolerancie napätia od 90% 110%.

Médium: Minerálnej báze tekutín lepšie


Vyšetrovanie