Hydraulické ventilový rozdeľovač

Hydraulické ventilový rozdeľovač
Podrobnosti o produkte

Zhenhai Ningbo Finotek Machinery Co, Ltd je jedným z popredných Čína hydraulický ventil rôzny výrobcovia a dodávatelia v Číne, Vitajte na buy alebo veľkoobchodný hromadnej prispôsobený hydraulického ventilu potrubia z našej továrne.

Hydraulické ventile potrubia sa používa potrubie s neoddeliteľnou súčasťou systému, ktorý zabudované niekoľko hydraulické ventily a pohony na dosiahnutie určitých požiadaviek akciu. Existuje mnoho funkcií pre potrubia hydraulického ventilu ako vykladanie potrubia hydraulického ventilu tlaku, hydraulického tlaku diaľkové ovládanie hydraulické potrubia, hydraulické čerpadlo priamo zabudované potrubie blok na zníženie tlaku alebo akékoľvek iné štandardné alebo vlastné dizajn rozmanité funkcie k dispozícii.

Hydraulický ventil potrubie vyrobené Finotek je malý a vplyv návrhu ušetriť priestor miestnosti hydraulického systému, naše potrubie zlepšuje hydraulických hadíc a do značnej miery znižuje počet hydraulické pár alebo závitové konektory a znížila možnosť úniku hydraulickej.

Špecifikácia hydraulického ventilu potrubia:

Max. prevádzkový tlak: hydraulické potrubie hliníkové materiály pre hydraulický tlak 21Mpa(210bar), hydraulické potrubia z ocele alebo liatiny materiály pre hydraulický tlak 350Mpa(350bar) alebo viac

Portovaný pozície: bočné alebo spodnej

Závitom k dispozícii: SAE, BSPP, MPT alebo METRIKA

Max. prietok: od 0 do 1000ml/min.

Hydraulický ventil k dispozícii: Hydraulické modulové ventily a hydraulické cartridge ventilov

Ventil pracovná teplota:-22 ° C do 250 ° C (-30 ° C do + 120 ° C)

Elektromagnetický rozsah napätia: tolerancie napätia od 90% 110%.

Médium: Minerálnej báze tekutín lepšie


Vyšetrovanie