Hydraulické potrubia

Hydraulické potrubia
Podrobnosti o produkte

Zhenhai Ningbo Finotek Machinery Co, Ltd je jedným z popredných Čína Hydraulické potrubia výrobcov a dodávateľov v Číne, Vitajte na buy alebo veľkoobchodný hromadnej prispôsobený hydraulického potrubia z našej továrne.

Hydraulické potrubie sa vyrába hliníkové alebo oceľové materiály pre hydraulické kvapaliny systém, ktorý sa zvyčajne používa pre reguláciu prietoku hydraulické kvapaliny medzi hydraulické čerpadlo a hydraulický pohon alebo ostatné hydraulické zariadenie hydraulického systému. Existuje mnoho kanálov vnútri hydraulický rozdeľovač s cieľom kontroly hydraulického tlaku, prietoku medzi hydraulické zariadenie spĺňať konštrukčné požiadavky na hydraulické čerpadlá a ventily.

Finotek hydraulické potrubia je k dispozícii s alebo bez ventilu, upevniť a optimalizované hydraulické ovládanie funkcia každého pohonov, suroviny je často vyrobený z hliníka alebo ocele pre rôzne hydraulické tlakové požiadavky.

Špecifikácia hydraulické potrubia:

Max. prevádzkový tlak: hydraulické potrubia z hliníkových materiálov pre hydraulické 21Mpa(210bar), hydraulické potrubia z ocele alebo liatiny materiály pre hydraulický tlak 350Mpa(350bar) alebo viac
Max. prietok: 0 až 800ml/min.
Ventilu, ktoré sú k dispozícii: Hydraulické modulové ventil, hydraulické kazety vavle
Ventil pracovná teplota:-22 ° C do 250 ° C (-30 ° C do + 120 ° C)
Elektromagnetický rozsah napätia: tolerancie napätia od 90% 110%.
Médium: Minerálnej báze tekutín lepšie

Vyšetrovanie