Hydraulické potrubia blok

Hydraulické potrubia blok
Podrobnosti o produkte

Zhenhai Ningbo Finotek Machinery Co, Ltd je jedným z popredných Čína Hydraulické potrubia blok výrobcov a dodávateľov v Číne, Vitajte na buy alebo veľkoobchodný hromadnej prispôsobené hydraulické potrubia bloky z našej továrne.

Hydraulické potrubia blok je k dispozícii pre hydraulické ventily s dvoma možnosť montáže: modulárna montáž ventilov a skrutku-v závitové pripojenie ventilov, veľkosti od 3 mm do 75mm hliníka, ocele alebo tvárnej liatiny. Hydraulické potrubia blok, ktorý bude schopný poskytnúť jeho kanál spojenie, otvor, hydraulické ovládanie viacerých funkcií zapája ustanovenia.

Finotek hydraulické potrubia blok ovládanie viacerých funkcií sa dosiahnu požiadavkou multifunkčný s modulárny kazety ventily namontované, ľahko chlopne, alebo budúcnosť ventil rekonštruované a oveľa pohodlnejšie údržbu v pracovnom prostredí.

Špecifikácia hydraulické potrubia bloku:

Max. prevádzkový tlak: hydraulické potrubie hliníkové materiály pre hydraulický tlak 21Mpa(210bar), hydraulické potrubia z ocele alebo liatiny materiály pre hydraulický tlak 350Mpa(350bar) alebo viac

Portovaný pozície: bočné alebo spodnej

Závitom k dispozícii: SAE, BSPP, MPT alebo METRIKA

Max. prietok: od 0 do 1000ml/min.

Hydraulický ventil k dispozícii: Hydraulické modulové ventily a hydraulické cartridge ventilov

Ventil pracovná teplota:-22 ° C do 250 ° C (-30 ° C do + 120 ° C)

Elektromagnetický rozsah napätia: tolerancie napätia od 90% 110%.

Médium: Minerálnej báze tekutín lepšie


Vyšetrovanie