Kazeta ventilový rozdeľovač

Kazeta ventilový rozdeľovač
Podrobnosti o produkte

Zhenhai Ningbo Finotek Machinery Co, Ltd je jedným z popredných Čína kazety ventilu potrubia výrobcov a dodávateľov v Číne, Vitajte na buy alebo veľkoobchodný hromadnej prispôsobené kazety ventilu potrubia z našej továrne.

Kazeta ventile potrubia je zamerať sa na potrubie s pripojením ventil kazety pre hydraulické komponenty hydraulického systému, napríklad ako hydraulické čerpadlá, valce, Hydraulické agregáty, hydraulické jednotky. Finotek kazeta ventile potrubia môže poskytnúť nielen rozmanité bloku, ale aj potrubie s ventilom pre voliteľnú podporu dopytu hydraulické jednotky. Kazeta ventile potrubia je k dispozícii SAE, BSPP, METRIKY ako závitové port konfigurácia zodpovedajú rôzne potrubia alebo hydraulické konektory.

Finotek aj vyrába vlastné kazetu vavle potrubia slúžiť celý rad hydraulické jednotky a zariadenia s 3D softvér a najúčinnejšie ventilu potrubia sú navrhnuté, stroje, zmontované a všetky testované pred prijatím žiadosti.

Špecifikácie kazety ventile potrubia:

Max. prevádzkový tlak: hydraulické potrubie hliníkové materiály pre hydraulický tlak 21Mpa(210bar), hydraulické potrubia z ocele alebo liatiny materiály pre hydraulický tlak 350Mpa(350bar) alebo viac

Portovaný pozície: bočné alebo spodnej

Závitom k dispozícii: SAE, BSPP, MPT alebo METRIKA

Max. prietok: od 0 do 1000ml/min.

Hydraulický ventil k dispozícii: Hydraulické modulové ventily a hydraulické cartridge ventilov

Ventil pracovná teplota:-22 ° C do 250 ° C (-30 ° C do + 120 ° C)

Elektromagnetický rozsah napätia: tolerancie napätia od 90% 110%.

Médium: Minerálnej báze tekutín lepšie


Vyšetrovanie