Ručné hydraulické čerpadlá

Ručné hydraulické čerpadlá
Podrobnosti o produkte

Zhenhai Ningbo Finotek Machinery Co, Ltd je jedným z popredných Čína ručné hydraulické čerpadlo výrobcov a dodávateľov v Číne, Vitajte na buy alebo veľkoobchodný hromadnej vlastné ručné hydraulické čerpadlo z našej továrne.

Ručné hydraulické čerpadlo je zvyčajne montuje do nádrží čerpadlo na dokončenie hydraulických power pack, tento štýl ručné hydraulické čerpadlo je univerzálny napájací, jednočinné hydraulické valce osadené napojený v bezpečne. Finotek ručné hydraulické čerpadlo ponúka presnosť vyrobený, spoľahlivý, hlavne široký sortiment hydraulických zariadení, čerpadlo je k dispozícii nezávislé ení zdvíhanie, alebo ako záložný hydraulické zdrojov v prípade výpadku prúdu.

Ručné hydraulické čerpadlá Finotek môžu byť riešené hore a dole s prevádzkové páky, nepretržitý výstupný tlak oleja. Čerpadlo poskytuje užívateľom s veľmi jednoduché a pohodlné inštalácie, rôznych smeroch môže multi-port tlak oleja výstup pre používateľa zabezpečiť pohodlné pripojenie hadice žiaduce výber. Nakonfigurovaný s vykládkou ventily umožňuje užívateľovi ľahko a pohodlne ovládať ovládačom. Jeho dvojitú štruktúru funguje účinne znižuje prevádzkovú účinnosť prevádzkovej páky, ručné hydraulické čerpadlo možno použiť ako alternatívny zdroj napájania a hydraulický a elektrický systém v ktorom kombináciou rôznych hydraulické systémy, jednoduchá údržba, Vysoká spoľahlivosť.

Špecifikácie ručné hydraulické čerpadlo:

Sila: od hydraulický olej

Značky: Finotek, alebo OEM

Max. Prevádzkový tlak: 28Mpa, 280bar

Tok (jeden cyklus mŕtvica): 25, 45, 65cc / na zdvih, alebo voliteľné

Media teplota: -30 až + 80 (° C) pre krúžky NBR O

Odporúčaná strednou filtráciou: ISO 4406 štandard, čistotu triedy: 20/18/15


Vyšetrovanie