Ručné hydraulické čerpadlá

Ručné hydraulické čerpadlá
Podrobnosti o produkte

Zhenhai Ningbo Finotek Machinery Co, Ltd je jedným z popredných Čína ručné hydraulické čerpadlo výrobcov a dodávateľov v Číne, Vitajte kúpiť alebo veľkoobchod prispôsobené hromadné ručné hydraulické čerpadlá z našej továrne.

Ručné hydraulické čerpadlo funkcie hydraulické vysokotlakové, rýchle vytvorenie tlaku s prenosnosť a ľahko ručne ovládané čerpadlo. Existuje mnoho výber zdvih ručné hydraulické čerpadlo uľahčuje nájsť najefektívnejší výkon pre malý Hydraulický systém. Konštrukcia hydraulického čerpadla je kompaktný hydraulický agregát ponúka napájania pre núdzové účely, ale jeho veľký prietok hydraulickej kapacity výkon poskytuje široké hydraulických valcov a nástrojov.

Finotek ručné hydraulické čerpadlo séria je ručne poháňané a ľahko vrátiť reciprocitu, generovať vysokotlakové uzavretom systéme, pričom žiadny zdroj energie je k dispozícii. Tlak zvýši a zároveň rukoväť čerpacej robí pomer medzi veľkým priemerom ručne riadený piest priamo pripojiť menší priemer piestu tekuté. Tento druh ručné hydraulické čerpadlo je pripojené s pevnú základňu, aby svoju pevnú pozíciu.

Špecifikácie ručné hydraulické pumpy:

Sila: od hydraulický olej

Značky: Finotek, alebo OEM

Max. Prevádzkový tlak: 21Mpa

Tok (jeden cyklus mŕtvica): 4-18cc/za ťah, alebo je to nepovinné

Montážnej polohy: závitové spojenie s solídny základ pre pevnú pozíciu

Kazeta ručné čerpadlo dutiny: veľkosť 10-2

Media teplota: -30 až + 80 (° C) pre krúžky NBR O

Odporúčaná strednou filtráciou: ISO 4406 štandard, čistotu triedy: 20/18/15


Vyšetrovanie