Kazeta ručnou pumpou

Kazeta ručnou pumpou
Podrobnosti o produkte

Zhenhai Ningbo Finotek Machinery Co, Ltd je jedným z popredných Čína kazety ručné čerpadlo výrobcov a dodávateľov v Číne, Vitajte na buy alebo veľkoobchodný hromadnej prispôsobené kazety ručnou pumpou z našej továrne.

Kazeta ručnou pumpou je kazeta štýl, prevádzkuje čerpacie rukoväť spojené s bývaním. Čerpadlá rukoväť je k dispozícii zadarmo odnímateľné alebo uzavretej kazety ručné čerpadlo. Vysokotlakové hydraulické a prietok je vytvorená popisovačom čerpadlo, tlak sa pohybuje od 0Mpa 25Mpa, s prietokom až 20cc v na zdvih. Rukoväť mŕtvica tlačí naplní čerpadlo a opačného smeru ťahu vypúšťanie hydraulické kvapaliny, hydraulický toky z 1 port 2 port a odhlásenie z 2 na 1 spätný tlak. Finotek kazeta ručnou pumpou je výhodou nižšia úniku drží, a dlhšie tlakové vedenie a ľahko prevádzky.

Finotek kazeta ručnou pumpou je určený pre vyššie náročné a spoľahlivé pracovné požiadavky priemyselných aplikáciách. Kľúčové časti sekcii kontakt sú oveľa precízne spracovanie, fit a odolné pre služby ako. Montáž kazety ručnou pumpou je voľné otáčania o 360˚ a bez obmedzenia. Normálne tesnenia sú Buna N ako základného O-ring, aj teflón, Viton pre voliteľné.

Špecifikácie kazety ručné čerpadlo:

Sila: od hydraulický olej

Značky: Finotek, alebo OEM

Max. Prevádzkový tlak: 21Mpa

Tok (jeden cyklus mŕtvica): 10cc / na zdvih, alebo voliteľné

Montážnej polohy: závitové spojenie, žiadny základ pre pevnú pozíciu

Kazeta ručné čerpadlo dutiny: veľkosť 10-2

Media teplota: -30 až + 80 (° C) pre krúžky NBR O

Odporúčaná strednou filtráciou: ISO 4406 štandard, čistotu triedy: 20/18/15


Vyšetrovanie