Elektromagnetický ventil blok

Elektromagnetický ventil blok
Podrobnosti o produkte

Zhenhai Ningbo Finotek Machinery Co, Ltd je jedným z popredných Čína Elektromagnetický ventil blok výrobcov a dodávateľov v Číne, Vitajte na buy alebo veľkoobchodný hromadnej prispôsobené Elektromagnetický ventil blok z našej továrne.

Elektromagnetický ventil blok je dizajn a vyrobené osadené hydraulické elektromagnetického ventilu, ktorý je voliteľný modulárna montáž ventilu alebo kazetu, skrutku-v závitové ventil. Elektromagnetický ventil bloku sú vyrobené z ocele alebo hliníkové dosky, tyče alebo liatinovým, blok vŕtačka ako kreslenie určený okruh cesty a prietok kanála, na ktorých sa budú môcť byť miesta, ako je požadované, nejaké trápne spracovanie vyvŕtané dierky musia byť rovné, preto niektoré pomocnej otvorov treba podľa Elektromagnetický ventil pracovať.

Finotek Elektromagnetický ventil blok prijať modulárne vavle s subplate montáž od 1 kusu ventil na viac ako 10 solenoidové ventily, ktoré sú k dispozícii, tiež hydraulické kazety ventil je k dispozícii na vŕtanie štandardných alebo vlastných dutín do povrchu bloku. Všetky Finotek Elektromagnetický ventil blok je jemné povrchové úpravy a presnosť vyrobené.

Špecifikácia Elektromagnetický ventil bloku:

Sila: od hydraulický olej

Značky: Finotek, alebo OEM

Max. prevádzkový tlak: hliník hydraulických ventilov bloku hliníka s 21Mpa(210bar), hydraulické potrubia z ocele s 350Mpa(350bar) alebo vyššia

Max. prietok: od 0 do 1200ml/min.

Ventilu, ktoré sú k dispozícii: Modulové hydraulické Elektromagnetický ventil, závitové pripojenie hydraulických kazety elektromagnetický vavle, Ostatné ventil subplate

Media teplota: -30 až + 80 (° C) pre krúžky NBR O

Odporúčaná strednou filtráciou: ISO 4406 štandard, čistotu triedy: 20/18/15


Vyšetrovanie