Hydraulický ventil blok

Hydraulický ventil blok
Podrobnosti o produkte

Zhenhai Ningbo Finotek Machinery Co, Ltd je jedným z popredných Čína hydraulický ventil blok výrobcov a dodávateľov v Číne, Vitajte na buy alebo veľkoobchodný hromadnej prispôsobený hydraulického ventilu blok z našej továrne.

Hydraulický ventil blok je blok pre inštaláciu hydraulického ventilu, ktorý je zvyčajne vyrobený z vysoko uhlíkovej ocele pre vyšší tlak, hliníkové uprostred hydraulického tlaku. Existuje mnoho vnútorných kanálov alebo pasáže kde sa dá znížiť, alebo dilled k žiadnemu dopytu, aby kompletný hydraulický návrh funkcia, jednoducho povedať, že hydraulický ventil blok, ktorý sa distribuuje hydraulické kvapaliny v celom každý okruh. Hydraulický prietok pod tlakom oleja je hydraulické ventily namontované na to, a hydraulický olej tokov cez hadice pre určité druhy práce zariadení, ako sú hydraulické čerpadlo, hydromotor alebo valcov.

Finotek hydraulický ventil blok je vlastné navrhnuté k dispozícii, ventil pozíciu, veľkosť a ďalšie konektory alebo pripojenie kde je možné nájsť vhodné miesto na splnenie osobitnej žiadosti. Oveľa efektívne hydraulických ventilov bloku by mali byť malé, kompaktné, dobre-Hotovo pripojenie závitové a povrch pre O krúžok tesniaci.

Špecifikácia hydraulických ventilov bloku:

Sila: od hydraulický olej

Značky: Finotek, alebo OEM

Max. prevádzkový tlak: hydraulický ventil bloku hliníka materails21Mpa(210bar), hydraulické potrubie oceľové materiály s 350Mpa(350bar) alebo vyššia

Max. prietok: od 0 do 1200ml/min.

Ventilu, ktoré sú k dispozícii: Modulárny hydraulický ventil, závitové pripojenie hydraulických kazety vavle, Ostatné ventil subplate

Media teplota: -30 až + 80 (° C) pre krúžky NBR O

Odporúčaná strednou filtráciou: ISO 4406 štandard, čistotu triedy: 20/18/15


Vyšetrovanie