Hydraulické Cartridge ventilov

Hydraulické Cartridge ventilov
Podrobnosti o produkte

Zhenhai Ningbo Finotek Machinery Co, Ltd je jedným z popredných Čína Hydraulické kazety ventil výrobcov a dodávateľov v Číne, Vitajte na nákup alebo veľkoobchodný hromadnej prispôsobený hydraulického kazety ventil z našej továrne.

Hydraulické kazety ventil je určený pre funkciu ako ťažký náklad, držanie, blokovanie tlakový ventil v aplikácii kde si vyžaduje nižšiu vnútorná únikov. Hydraulické kazety ventil sa používa v aplikácii zaťaženie postavenia, okruhu blok by skonštruované tak, aby držanie bremena pri panenko cievky v správnej polohe s elektromagnetický de-napätím pozície, prúdenie tekutín medzi prístavom 3 a 1. Pri elektromagnetický napätím, cievky ventilu prešiel na správnej polohe, umožňuje tok z 2 port 1 port a port blokov 3 medzitým.

Odporúčame nastaviť 3 port ako vstupný port namiesto 1 port ako 1 port je úplne pod tlakom.

Finotek hydraulický ventil kazety je, 3 cesty, 2 pozície kazety Elektromagnetický ventil, prijať s ťažká solenoid s tvrdené presnosť cievky pre dlhšiu životnosť. Vysoko výkonné mokré-armatúry výstavba elektromagnetický napätie voliteľné cievky a terminály s záruky kvality kazety hydraulické Elektromagnetický ventil, ventil je tiež k dispozícii s ručnou predvoľbou a priemysel spoločné dutiny.

Špecifikácia hydraulické kazety ventilu:

Max. prevádzkový tlak: 20.7Mpa, 207bar

Max. prietok: 3Gpm / 11,4 Lpm tlaku 6.9bar / 100 psi

Ventil vnútorný úniku: 82cc /min. max. v 20.7Mpa

Ventil pracovná teplota:-22 ° C do 250 ° C (-30 ° C do + 120 ° C)

Elektromagnetický rozsah napätia: tolerancie napätia od 90% 110%.

Médium: Minerálnej báze tekutín lepšieVyšetrovanie