Zhenhai Ningbo Finotek Machinery Co, Ltd je sídlom spoločnosti s viac ako 10 rokov, veľa skúseností v odbore hydrauliky, hydraulických komponentov a častí strojov. Finotek dodáva väčšinu hydraulických zariadení, hydraulické ventily, agregáty, súvisiacich hydraulických komponentov, okrem toho je hlavným dodávateľom pre niekoľko zahraničných firiem v hydraulických a strojov.


Založená v roku 2006, sme sa vyvíja sami ukončiť zákaznícke vzťahy s našimi výnimočné služby a kvalifikovaných produktov. Čo sme dodávajú výrobky vrátane: hydraulické potrubia, hydraulického ventilu, Hydraulický systém, hydraulický agregát, Hydraulické Pack, hydraulické zariadenia, hydraulické nástroje.


Rýchla reakcia na požiadavky všetkých našich klientov v mnohých oblastiach priemyslu, ktoré ponúkame sú: hydraulické priemyselné mobilné aplikácie, poľnohospodárske a lesnícke stroje, stavebné stroje, potravinársky priemysel, zdvíhanie, Marine, stroje, ťažby, Offshore, plastov stroje, stroje a zariadenia, železnice, obnoviteľné zdroje energie vetra, distribúciu dopravy, atď.


Finotek stroje poslanie:
> Vedenie, ponúka štandardné a špecializované hydraulické komponenty, systémy a navrhnuté riešenia, ktoré spĺňajú rôzne požiadavky od našich zákazníkov
> S skúsených inžinierov ponúknuť našim klientom poradenstvo, dizajn, Inštalácia alebo opravy služby.
> Naďalej poskytuje produkty pri najnižších nákladoch a neustále sa vyvíjajúce produkty. Neustále budovanie dlhodobých vzťahov s našimi zákazníkmi, pomáhať našim zákazníkom vynakladať ich podnikania a trhu.